The ST. Regis Maldives Vommuli Resort

cena od 235 990 Kč termín: 23.11.2018 délka: 9 dní (zájezd č. 506135)

9 - denní zájezd

Poloha: Maledivy

Pláž: Již s prvním pohledem i dotekem budete mít chuť ponořit se do jemného bělostného písku. Nádherná pláž lemuje celý ostrov.

Místo pro vaše sny: Soukromý ostrov s tropickou zahradou, bělostnou pláží, průzračnou lagunou a architekturou vytvořenou singapurskými designery, jež vyráží dech. Zní vám to jako místo snů? Pak vítejte na St Regis Maldives Vommuli Resort , prvním hotelu řetězce St Regis, který byl postaven v roce 2016 a nabízí maximální komfort.
Panenská příroda i voda, která jednoduše láká ke vklouznutí pod třpytivou vodní hladinu, nejsou jediné přednosti tohoto resortu. Zapůsobí na vás už jen samotná cesta na resort, který je od letiště Male vzdálený 45 minut, během nichž budete mít možnost kochat se krásami Malediv. Po přistání vás čeká uvítání na dechberoucí recepci. Jako ve snu se budete cítit i díky osobnímu komorníkovi, který se o vás bude starat po celou dobu pobytu.

Luxusní vily: Každá vila má svůj vlastní bazén a vybavení, které je zárukou nejvyššího komfortu. Francouzská okna a ovládání přes iPad jsou jen začátkem. Pokoje jsou vybaveny šatnou, posezením, barem, TV Bang & Olufsen Beo Vision, soukromou prostornou terasou s lehátky a mramorovou koupelnou vybavenou volně stojící vanou s dešťovou vodou. Vodní vily umožňují přímý vstup do moře a nabízejí relaxaci v houpacích sítích.
Hýčkání vašich chuťových pohárků
Po příjezdu vás čeká pozornost v podobě čerstvého tropického ovoce a láhve šampaňského. Vychutnávat si také můžete lahodnou kávu a čaj a exkluzivní čokoládu.

Italská restaurace Alba: Hlavní restaurací resortu je italská restaurace Alba, ve které si můžete dopřát luxusní jídlo od snídaně až po nezapomenutelnou večeři. Restaurace funguje jako a´la carte, bohatý jídelní lístek i bufet se trefí do chuti opravdu každému.

Drinky a víno: Zpříjemněte si den skvělým drinkem v Whale baru nebo popíjejte sklenku exkluzivního vína z vinného sklípku Decanter při západu slunce.

Ubytování: hotel *****

Resort přináší neméně luxusní ubytování, už jen po první noci a koupeli v soukromém bazénu zjistíte, že nebudete chtít resort už nikdy opustit. Vybrat si můžete plážovou nebo vodní vilu.

Vybavení: Moderní hotel je vybaven tak, že se nebudete moci nudit ani minutu. Kromě nádherné recepce se můžete těšit na hlavní bazén, bazén pro hydroterapii s teplou vodou, vyhlídkovou věž, knihovnu, dětský klub, butik a Iridium spa a wellness. Tím však výčet možných aktivit ani zdaleka nekončí. K dispozici je vám posilovna, jóga studio, kadeřnictví, game room pro starší děti, tenisové kurty, vodní amfiteátr, potápěčské centrum a centrum pro vodní sporty.

Stravování: snídaně

SNÍDANĚ - formou bufetu.
Tento hotel nabízí stravování pouze jednou formou. Ať už dostanete chuť na italskou, čínskou, indickou nebo japonskou kuchyni, všechny budete mít na dosah ruky. Tapas bar se nachází přímo na pláži. Získá si vás nejen delikátní jídlo, ale také čarovné prostředí restaurací.

Doprava: letecky

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Podobné zájezdy v této destinaci

Nabízí

Cestovní kancelář Afrodita s.r.o.

Cestovní kancelář Afrodita s.r.o.

Karla Engliše 3221/2
15000 Praha 5 - Smíchov
telefon: 222210670

Poptat tento zájezd

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Male 31 °C

Základní informace

Maledivy

Maledivy
Hlavní město: Male
Počet obyvatel: 247 898
Měna: MVR
Rozloha: 298 km2

Místopisy

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://maledivy.vasezajezdy.cz/zajezdy/dhaalu-atoll-the-st-regis-maldives-vommuli-506135/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://maledivy.vasezajezdy.cz