Lux Maldives

cena od 89 990 Kč termín: 24.08.2018 délka: 11 dní (zájezd č. 506136)

11 - denní zájezd

Poloha: Maledivy

Pláž: Vezměte si neuvěřitelně jemný bělostný písek do dlaně a nechte se okouzlit jeho třpytem v paprscích slunce. Laguna je lemovaná pláží, ze které nebudete chtít odejít.

Vybavení: Součástí ubytování je recepce, dva venkovní bazény a nádherné spa a wellness. Centrum relaxace a klidu se nachází v kouzelné zahradě a je složeno ze tří částí. Dokonalé hýčkání si můžete dopřát díky masážím, aromaterapiím, lázním s parní lázní, sauně, dvou ledovým místnostem a dvěma vyhřívaným bazénům. Oázou klidu je relaxační zahrada. Resort disponuje také konferenční místností, butiky a kinem přímo na pláži.

Sport a zábava: Aktivity : Vychutnejte si atmosféru Malediv plnými doušky díky tematickým večerům s hudbou a tancem. Váš čas vyplní také posilovna, tenis, plážový volejbal, stolní tenis, šlapadla, kajaky, videohry, potápění i velký výběr vodních sportů.

Ráj na zemi : Přijmete naše pozvání do tropického ráje ozdobeného pestrobarevnými květy, bělostným pískem a průzračnou lagunou? Vychutnejte si čas určený jen vám v oáze klidu a pohody v resortu Lux Maldives , který se nachází na magickém ostrově Dhidhoofinolhu.
Pokud si představujete ráj na zemi jako místo lemované nádhernou bělostnou pláží a nedotknutou přírodou, kterou zdobí zeleň a pestrobarevné květiny, pak jste na správném místě. Cesta z mezinárodního letiště Male na ostrov trvá pouhých 25 minut hydroplánem, které si maximálně vychutnáte díky pohledu na přírodu Malediv z ptačí perspektivy.

Svět pod mořskou hladinou : Tento resort nadchne nejen milovníky romantiky a panenské přírody, ale také milovníky vodních sportů. Na ostrově se nachází jedno z nejznámějších potápěčských center PADI s největším a nejlepším výběrem vodních sportů na Maledivách. Fascinující je nejen svět nad hladinou, ale také pod ní. Jistě vás okouzlí pestrý podmořský svět, který přímo svádí k potápění a šnorchlování. Nahlédnout můžete také pod pokličku života žraloků díky biologickému podvodnímu centru, které slouží k výzkumu výskytu a života žraloků.

Plážové pavilony : Plážové pavilony s rozlohou 65 m 2 si vás získají soukromou terasou a přímým vstupem na pláž.

Plážové vily : Luxusní plážové vily o nadstandardní rozloze 95 m 2 vám vezmou dech romantickým výhledem na moře. Z terasy můžete vstoupit přímo na pláž nebo vklouznout pod vodní hladinu tyrkysové laguny.

Vodní vily : Dokonalé soukromí a romantika je synonymem pro vodní vily o rozloze 71 m 2 s přímým vstupem do moře.

Pro dokonalý začátek dne : Snídaně jsou pro vás připraveny formou bufetu v East a Island Kitchen restauraci.

Všechny chutě světa : Na oběd či večeři můžete navštívit jednu z restaurací. Na orientální kuchyni si pochutnáte v restauraci Senses, která se stane opravdovým potěšením pro vaše smysly. Island kitchen nabízí pestrou mezinárodní kuchyni. Chuť jihovýchodní Asie můžete okusit v East restauraci. Italskou kuchyní vás potěší restaurace Allegria. Na pláži se můžete občerstvit křupavou pizzou z místní pizzerie nebo chutnými mořskými plody.
Koktejly, víno i nealkoholické nápoje
Kdykoliv dostanete chuť, můžete navštívit jeden z barů, které nabízejí nealkoholické nápoje, lahodné koktejly, pivo i víno. Čerstvou provoněnou kávu si dopřejete v kavárně Cafe Lux.

Letový řád : 24.8. - 25.8.

PRG DXB 15:55 23:50 : DXB MLE 04:20 09:30

3.9. : MLE DXB 11:00 14:00

Ubytování: hotel *****

Luxusní dovolená si zaslouží neméně luxusní ubytování. Vybrat si můžete z plážových pavilonů, plážových vil a vodních vil. Všechny pavilony i vily jsou nadstandardně vybavené, nechybí jim klimatizace a stropní větráky a disponují prostornou koupelnou s vanou a oddělenou sprchou. Součástí ubytování je fén, venkovní sprcha, TV, minibar, který se denně doplňuje, set pro přípravu kávy a čaje, trezor a terasa s pohodlnými lehátky.

Stravování: snídaně

K ráji na zemi neodmyslitelně patří lahodné jídlo, které roztančí vaše chuťové pohárky. K dispozici je vám 7 luxusních restaurací a 6 barů. Jídlo je servírované stylem bufetu i formou a´la carte menu.

Doprava: letecky

Tento zájezd již nenabízíme.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Podobné zájezdy v této destinaci

51 108 Kč
Základní cena od 51 108 Kč

Kuredu Island Resort & Spa

Maledivy, Atol Lhaviyani
Poloha: resort je vzdálen 150 km od mezinárodního letiště v Male, letecký transfer trvá za optimálních povětrnostních podmínek zhruba 50 min. Ostrov patří svou délkou 1,5 km a šířkou 300 m k největším a má téměř 3 km dlouhou pláž s bělostným pískem. Vybavení: recepce, 4 hlavní restaurace (snídaně, obědy…
termín: 25.03.2019 délka: 8 dní
51 490 Kč
Základní cena od 51 490 Kč

Adaaran Select Hudhuran Fushi

LastMinute
Maledivy
Poloha: Resort se nachází v klidnější části Severního Male Atolu, 19 km od letiště, přímo na pláži. Cca 30 minut dlouhý transfer je zajišťován rychlým člunem. Pláž: Pláž s jemným bílým pískem obklopuje téměř celý resort. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA . Vodní sporty za poplatek. Vybavení:…
termín: 25.03.2019 délka: 9 dní
55 390 Kč
Základní cena od 55 390 Kč

Vilamendhoo Island Resort

LastMinute
Maledivy, Jižní Atol Ari
Poloha: Resort se nachází v oblasti Jižního Ari Atolu, transfer hydroplánem z Male trvá cca 30 minut. Pláž: Nádherná bílá pláž se nachází kolem celého ostrova. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA. Vodní sporty na pláži za poplatek. Vybavení: Resort má pro své klienty k dispozici recepci, dvě restaurace,…
termín: 25.03.2019 délka: 9 dní

Nabízí

Cestovní kancelář Afrodita s.r.o.

Cestovní kancelář Afrodita s.r.o.

Karla Engliše 3221/2
15000 Praha 5 - Smíchov
telefon: 222210670

Zájezd již není v nabídce

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Male 31 °C

Základní informace

Maledivy

Maledivy
Hlavní město: Male
Počet obyvatel: 247 898
Měna: MVR
Rozloha: 298 km2

Místopisy

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://maledivy.vasezajezdy.cz/zajezdy/ari-atoll-lux-maldives-506136/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://maledivy.vasezajezdy.cz